Porsche ČR s webovou analytikou eMerite

7. prosince 2017 | Podpora využívání analytického softwaru Webtrekk a navazující vyhodnocování dat a konzultace jsou náplní kontraktu společnosti eMerite u Porsche Česká Republika, s.r.o., divize SEAT.

Koncern Porsche používá Webtrekk k analýze efektivity webových stránek a online kampaní na desítkách svých domén v Evropě, a to pro všechny značky: Porsche, Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, i na webech jednotlivých dealerů. Činnost eMerite spočívá v nastavování klíčových ukazatelů výkonu stránek, v reportingu a interpretaci naměřených výsledků. Implementace probíhá v úzké součinnosti s Porsche Austria a s tamější webmasterskou agenturou. Sledování efektivity stránek Webtrekkem se zaměřuje na stahování katalogů a ceníků automobilů, na objednávky testovacích jízd a na využívání konfigurátoru vozů – vše v návaznosti na online kampaně či jiné zdroje návštěv.

Společnost eMerite je od roku 2012 partnerem německé společnosti Webtrekk GmbH, a to v nejvyšším dosažitelném stupni Platinum Certified Partner. Uživateli služeb webové analytiky eMerite jsou/byli vedle Porsche ČR např. Komerční banka, České dráhy, Česká pošta, Úřad Vlády ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, agentura CzechTrade, OREA Hotels, Emco, stavební spořitelna Modrá pyramida a řada dalších klientů.

Více aktualit